Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

jedzenie smaczne

Krzysztof

przepyszne nadzienia placków z tapioki!!!

Agnieszka

Bardzo się cieszymy, że smakowało. Mamy nadzieję, że pozostało w karcie jeszcze trochę placków do spróbowania. Zapraszamy
~ Zespół Tapioca by Brasil on the Plate

To było moje pierwsze doświadczenie z kuchnią brazylijską i ciastem z tapioki. Szukałam czegoś innego, czego jeszcze nie jadłam i się udało. Placek z Jack fruitem, bułeczki serowe i krokieciki o smaku pizzy bardzo smaczne. Jedyna uwaga- mąż jadł placek z wołowiną i powiedział, że mógłby być intensywniej przyprawiony. Ogólnie bardzo dobre pierwsze wrażenie.

Klaudyna

Taka opinia nie tylko cieszy, ale dodaje sił i energii nam wszystkim, a przede wszystkim Wagnerowi, Brazylisjkiemu Chefowi, aby dalej propagować potrawy i smaki kuchni brazylijskiej.
Gdy chodzi o wołowinę, to Brazylijczycy przed grillowaniem jej w ogóle nie marynują! Wychodzą z założenia, że jak coś jest dobre, nie należy tego modyfikować. Zawsze jednak mamy przygotowane sosy, które są dostępne dla naszych Gości. Wkrótce je dopiszemy do menu. Dziękujemy za wskazanie braku w naszym menu, a przede wszystkim za.opinię. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej oferty.
~ Zespół Tapioca by Brasil on the Plate

Pierwsze zamówienie i już wiem, że nie ostatnie. Polecam

Dariusz

Bardzo dziękujemy za rekomendację i za zapowiedz kolejnego zamówienia. Już nie możemy się doczekać.
~ Zespół Tapioca by Brasil on the Plate

Zawsze wracamy tu z przyjemnością

Lukasz

Wszytko na najwyższym poziomie. Pyszne jedynie, szybka i przyjemna obsługa. Polecamy